image error


سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

سینوهه به حریم خصوصی کاربرانش احترام می گذارد، لذا متن زیر را بخوانید تا اطمینان بین سینوهه و شما هر چه بیشتر محکم تر شود.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات

اطلاعاتی که در پورتال سینوهه جمع آوری می شود تنها برای استفاده در خود پورتال می باشد و به هیچ نحو این اطلاعات، فروخته و یا در اختیار سازمان ها و یا شرکت ها قرار نخواهد گرفت. این اطلاعات جز توسط خود شما که میتوانید آن را برای دیگران توضیح دهید در اختیار کسی قرار نخواهد گرفت.

استفاده از کوکی ها

وقتی شما از سینوهه بازدید می کنید، می توانید به صورت ناشناس در وبسایت بگردید. به عنوان یک کاربر میهمان، ممکن است برای بررسی بازدید شما از کوکی استفاده کنیم. همچنین اگر به عنوان یک کاربر ثبت نام کرده ( عضو) از سینوهه استفاده کنید، ما از کوکی ها برای ذخیره سازی اطلاعات شخصی شما مانند نام کاربری و دیگر اطلاعاتی که می تواند هویت شما را فاش کند، استفاده می کنیم. کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است که توسط یک وب سرور به مرورگر وب شما انتقال می یابد و تنها توسطسروری که آن را برای شما فرستاده قابل خواندن است.کوکی با ذخیره سازی اطلاعات کاربری شما، همانند کارت شناسایی عمل می کند. کوکی نمی تواند دستوری را اجرا و یا ویروسی را منتقل کند. بیشتر مرورگر های وب به صورت پیش فرض کوکی ها را می پذیرند. شما می توانید به مرورگر وب خود دستور دهید که به هنگام دریافت کوکی به شما اطلاع دهد و این اجازه را بدهد که آن را پذیرفته یا رد کنید.برای بعضی از امکانات سینوهه پذیرفته شدن کوکی ها اجباری است. کاربرانی که کوکی ها را رد کنند نمی توانند از آن امکانات استفاده کنند.

فایل‌های گزارش وقایع

در بعضی موارد ممکن است که ما از آی پی آدرس شما جهت بررسی روند بازدید و یکسری آمار کلی استفاده کنیم. این اطلاعات به هیچ وجه اطلاعات شخصی شما را بازگو نخواهد کرد.

اصلاح و یا به روز رسانی اطلاعات شخصی

در صورتی که کاربری نیاز به اصلاح اطلاعات خود داشته باشد این امکان در پورتال برای وی فر اهم است. همچنین در صورتی کاربری درخواستی مبنی بر حذف اکانت خود داشته باشد میتواند از طریق تماس با پشتیبانی این عمل را انجام دهد تا تمامی اطلاعات وی پاک شود.

اطلاع رسانی از تغییرات

هر زمانی که سیاست های حفظ حریم خصوصی افراد در پورتال سینوهه تغییر یافت سریعا به اطلاع تمامی کاربران خواهد رسید و سینوهه خود را موظف میداند که با اطلاع رسانی عمومی اقدام به چنین عملی نماید.

با تشکر از همراهی شما

عضویت در خبرنامه


باعضویت در خبرنامه سینوهه از
آخرین اخبار و اطلاعات ما با خبر شوید